EduMaster, s.r.o.

O nás
Společnost EduMaster, s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2006.
Od počátku jsme byli exkluzivním partnerem společnosti Sun Microsystems pro dodávání školení v České republice v oblasti operačního systému Solaris a prostředí Java. V současnosti jsme především autorizovaným školicím partnerem společnosti ORACLE, ale i GuruLabs a RedHat.

Specializujeme se na unixové operační systémy a vývojové prostředí Java. Nabízíme ale i další kurzy, např. z oblasti počítačových sítí, databází, programování, bezpečnosti, webových aplikací až k "soft skills". Školení jsme schopni dodávat i v anglickém jazyce.

Jako doplňkovou činnost poskytujeme konzultační služby v oblasti IT, včetně přípravy na certifikační zkoušky, pronájem učeben a výpočetních systémů SPARC a PC formou "remote lab".

Všichni školitelé jsou certifikovaní lektoři se zkušenostmi z praxe i z výuky na vysoké škole, většina z nich školí i v zahraničí.

Našimi zákazníky jsou především společnosti z oblasti bankovního sektoru, telekomunikační operátoří a další velké firmy používající Sun (nyní ORACLE) produkty.


Obchodní údaje

Název: EduMaster, s.r.o.
Sídlo: Kaprova 42/14

110 00  Praha 1
IČ: 27443558
DIČ: CZ 27443558

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 112555
Získané autorizace:Ostatní partnerské organizace: